Business look od Orsay

Business look od Orsay


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Orsay je známou německou oděvní značkou, která těší své zákazníky ve 27 evropských zemích a stala se součástí šatníku každé moderní ženy. Jejich kolekce se snaží vstřebat nové trendy a nabízet zákazníkům elegantní a vkusnou módu. Dalo by se říci, že pokud hledáte něco decentního s trendy nádechem, elegantního nebo kousek, který by vám chybí do casual modelu, pak v tomto ohledu Orsay zklame málokdy. Oblečení, které by mělo prezentovat business look, je důležitou součástí každého ženského šatníku. Pojďte se podívat, co v nové kolekci přináší právě Orsay.

Ženská elegance v modelech business

 orsay2

Orsay do své kolekce zařadil dobře padnoucí úzké kalhoty a sukně z hrubšího materiálu, originální dvoubarevné blejzry i slušivé košile s jemnými volány či malou vázankou. Kombinace námořnické modré, bílé a krémové vám dává prostor vytvořit vysoce elegantní kostýmek, který podtrhne vaši přirozenou sebedůvěru. Orsay také vsadil na pružné materiály, které využil u triček s efektem padající vody. Sukně jsou v oblasti pasu zdobeny příčnými pruhy a jsou ozvláštněny jemným vzorem. Šedá barva je předurčuje k častému využití, protože se hodí opravdu ke všemu. Stejný vzor najdete i u kalhot a pěkně střižených sáček, a tak vám ani v tomto případě, nic nebrání v tom, vytvořit další stylový kostýmek. Šaty mají v dekoltu průstřih ve tvaru kosočtverce a povětšinou se chlubí kombinací dvou barev. Jemný pásek podtrhuje eleganci a celkový střih šatů dává vyniknout vaší ženskosti.

 orsay3

Nabídka košil, kalhot, blejzrů, sukní a šatů je opravdu bohatá. Vše můžete doplnit ještě šátkem v námořnické barvě a vzoru nebo jeho hnědorůžovou variantou. V nabídce jsou i jednoduché a velice jemné kabelky, které zdůrazní váš profesionální vzhled. Umírněné barvy jako námořnická modrá, bílá, krémová, šedá, jemně růžová, černá a světle modrá jsou ideální pro decentní vzhled, který v zaměstnání nebo na pohovoru určitě oceníte.

Autor úvodního obrázku: galeriasloneczna

Autor obrázku v textu: erdbeerenlonge

Autor obrázku v textu: papilot