Jak si vybrat řemínek na Apple Watch?

Jak si vybrat řemínek na Apple Watch?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Vaše hodinky nosíte neustále na ruce, tedy kromě času, kdy jsou na nabíječce, což je v případě Apple Watch docela často. Každopádně jsou vaším módním doplňkem, jímž dáváte nějakým způsobem najevo svou osobnost či preference. Apple hodinky se přitom dají přizpůsobit, respektive můžete jim měnit náramek.

Jak vybrat na Apple Watch řemínek? Ponechme nyní stranou rady o výběru správného modelu a velikosti. Vždy když vybíráte nový náramek, se samozřejmě musíte ujistit, že půjde připevnit k vašemu modelu hodinek. Podle jakých dalších kritérií si náramek vybírat?

 

silikonovyreminek

Něco pro sportovce aneb silikonové řemínky

Rádi sportujete? Milujete sledovat všechny ty statistiky o vašem těle a pohybu jako srdeční tep či počet kroků? Pro sportovce tělem a duší jsou rozhodně nejlepší volbou silikonové/gumové Apple Watch řemínky. Klasický design sportovního řemínku má děrování, takže se vám pod ním tolik nepotí ruka. Pot mu neublíží, nevadí mu samozřejmě ani voda, je skutečně odolný.

Za další sportovní variantu lze používat nylonové řemínky, jež mají sportovní vzhled, avšak zase tak dobře se nevyrovnávají s vodou. Jakmile je namočíte, bude chvíli trvat, než uschnou.

Trochu více elegance

Silikonový či nylonový řemínek na Apple Watch je skvělý, ovšem k business či společenskému outfitu se příliš nehodí. Apple Watch můžete nosit téměř ke všem příležitostem, pokud jim obléknete správný náramek.

Elegantní variantou je náramek kožený. Tyto řemínky tradičně patří k těm nejdražším, na druhou stranu je kůže odolná a i po čase používání vypadá stále pěkně.

Další variantou pro ty, kdo si potrpí na design, jsou různé kovové řemínky, například nerezový. Tyto řemínky mohou stylem připomínat řemínky od tradičních hodinek.

 

hodinky

Sledujte způsob zapínání řemínku

Kromě materiálu a vzhledu byste si vždy měli dávat pozor na způsob zapínání řemínku. Může být na suchý zip, magnetické či klasické dírkové. Vždy je dobré, pokud je zapínání nějak pojištěno, například když se řemínek provleče a pak ještě zapne do dírky. Raději investujte do dražšího řemínku s pevným zapínáním než pak řešit ztracené či rozbité Apple Watch, jež spadly z ruky.