Máte povolené paže? Víme, jak je schovat!

Máte povolené paže? Víme, jak je schovat!


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Poslední rok byl celkem hektický a málokomu se díky zavřeným posilovnám a zákazům vycházení podařilo udržet se ve formě. Jestli je to i váš případ a děsí vás vaše povolené paže a přicházející léto, máme pro vás pár tipů na to, jak zakrýt nedostatky a vypadat dobře.

Povolená pokožka na pažích je velmi častá u žen nad 40 let, po těhotenství, nebo po velkém úbytku na hmotnosti. Můžete začít cvičit plank, dělat kliky, posilovat ruce, mazat se zpevňujícími krémy, dojít si na lymfodrenáž horních končetin. Dříve, než budou vidět výsledky vašeho snažení, se vám budou hodit triky, díky kterým se obléknete tak, aby nebyly povadlé paže vidět.

Znamená to, že od teď můžete nosit pouze dlouhé rukávy?

Vůbec ne. V létě by to nebylo pohodlné a kratší rukáv je ve většině případů lichotivější. Naštěstí existuje spousta dalších způsobů, jak si zakrýt horní část paží kromě dlouhých rukávů. Samozřejmě je nejjednodušší paže zakrýt, délek rukávů existuje opravdu veliké množství. Důležité je, abyste se oblékaly do lehkých látek, aby vám nebylo zbytečné horko. Na léto se osvědčil oblíbený šifon a viskóza. Nemusíte se bát ani háčkovaných bolerek a krajkových materiálů.

Volte volnější verze

xkurmp1607942834003

Foto:https://cz.pinterest.com/pin/80501912079054248/

Pamatujete si, jak Dáda Patrasová jednu dobu nosila tuniky a trička s netopýřími rukávy? Inspirujte se. Vzdušné široké a volné rukávy jsou to, co potřebujete.  Netopýří, či zvonové rukávy, jež se rozšiřují směrem k loktům, vyrovnají nesouměrnost postavy.

Výstřihy typu Carmen

rukavy

Foto:https://cz.pinterest.com/pin/475411304421599298/

V létě jsou Carmen výstřihy opravdu oblíbené, dají vyniknout klíčním kostem, odhalená ramena jsou sexy, ale paže jsou přitom zakryté. Velmi vyhledávaný bohostyl je topů a šatů s Carmen výstřihy opravdu plný, takže si schováte svůj nedostatek, a jako bonus navíc budete in!

Bolerka

bolerko

Foto: https://cz.pinterest.com/pin/2674081018101669/

Bolerka nemusíte nosit pouze k šatům na večer, když je vám chladno. Klidně oblékněte top bez ramínek, či šaty, a doplňte je bolerkem, to schová vaše paže, pozornost bude přitahována do výstřihu a vy máte problém vyřešen. Nezapomeňte na zajímavý náhrdelník a náramky, které odvedou pohledy. Stejnou službu vám udělá i pásek. Máte-li štíhlé nohy, volte zajímavou sukni, šortky, či kalhoty, aby se zraky kolemjdoucích svezly na dolní část těla, a vaše paže zůstanou bez povšimnutí.

Jak vidíte, existuje velké množství způsobů, jak stylově zakrýt nevzhledné paže. Nyní si jen musíte vybrat, jakou cestou se vydáte. Máte nějaké osvědčené cvičení, které paže posílí? Podělte se s námi!

 

Foto: Pinterest.com

Úvodní: https://cz.pinterest.com/pin/80501912079054248/