Jak vybrat dámské kalhotky?

Jak vybrat dámské kalhotky?


Sponzorované odkazy:Spodní kalhotky jsou důležitým kusem oblečení a musí dobře sedět. Neměly by se rýsovat ani pod upnutým oblečením a měly by být pohodlné po celý den nošení.

Pokud jsou kalhotky malé nebo velké, budou pod oblečením vidět a zkazí nám celkový outfit. Proto se nejprve zaměřte na výběr jejich správné velikosti.

Správná velikost

Pokud vám kalhotky sedí, jsou na postavě vypnuté, neshrnují se, nezařezávají do těla a netvoří faldy. Každá značka má jiné velikosti, proto je nutné sledovat velikostní tabulky. Záleží také na jejich střihu, kterému je často třeba přizpůsobit velikost. Stahovací prádlo se volí menší, aby splňovalo svou funkci, tanga zase naopak raději větší. Jejich nošení bude pak mnohem komfortnější.

Správný střih

Bezešvé tvarující kalhotky postavu formují a pod oblečením jsou neviditelné. Díky nim se vám nebudou pod oblečením rýsovat žádné nerovnosti. Stahovací kalhotky vám skvěle vytvarují postavu klidně od hrudníku až po stehna. Můžete zvolit tanga, nízké kalhotky, vyšší kalhotky, šortky nebo kalhotky s nohavičkou pro vytvarování stehen. Bezešvé dámské kalhotky jsou pod oblečením neviditelné. Jejich lemy jsou zakončeny speciální technikou. Mohou být vybaveny i antibakteriálním klínkem.

Typy kalhotek

Kromě klasických jsou tu kalhotky s vyšším pasem, s nohavičkou neboli šortkové kalhotky, tanga nebo brazilky vykrojené do půli zadečku. Italské kalhotky mohou být vybaveny krajkovým zadním dílem a kalhotky string mají miniaturní zadní a přední díl spojený tenkými proužky na bocích. Vždy sledujte tabulky velikostí a pečlivě měřte. Prádlo nakoupené online můžete i vyměnit nebo vrátit. Kalhotky v tomto případě zkoušejte vždy na své vlastní prádlo nebo na punčochy a nezkoušejte ho na tělo.

Praktické rady k nákupu

Při nákupu spodního prádla si k podprsence zakupte alespoň dvoje spodní kalhotky. Vybírejte barvy a design, které se dají vzájemně kombinovat. Pokud si s výběrem nevíte rady, nechte si s mírami a výběrem správného střihu i velikostí spodního prádla poradit. Kvalitní bezešvé kalhotky můžete zakoupit například v tomto e-shopu.