Oslavte výročí wellness víkendem pro dva

Oslavte výročí wellness víkendem pro dva


Sponzorované odkazy:Blíží se výročí Vaší svatby a rádi byste tento nevšední den oslavili netradičním způsobem? Dopřejte si romantický víkend po boku Vaší drahé polovičky. Navíc nějaký takový víkend se může stát příjemným překvapením pro nic tušící Vaši drahou polovičku.

Kde oslavit výročí?

Možná se Vám už při pomyšlení na romantický víkend ve dvou honí myšlenka, kde byste jej mohli strávit. Pokud Vám však schází inspirace, můžete se nechat inspirovat některým z wellness pobytů od Firmy na zážitky. Právě Firma na zážitky Vás mile ráda provede svou aktuální nabídkou, z níž si vybere i ten nejnáročnější. Ať už hledáte wellness víkend pro dva plný pohybu nebo romantický víkend daleko od civilizace, jistě zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/objevíte to, po čem oba toužíte. Společně strávený víkend nabízí nejen jedinečnou příležitost k oslavení výročí, ale také k tomu, abyste znovu po čase měli čas jen jeden na druhého. Nerušeně si popovídáte, necháte se obletovat hotelovým personálem a ještě si odpočinete od každodenních starostí.

relax-zona-whirlpool-6-5b0fea05efbbf_481x355

Romantický víkend v Mariánských Lázních

Více než lákavě zní především relaxační wellness víkend pro dva v Mariánských Lázních. Právě Mariánské Lázně jsou považovány za jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě. Město poskytne příležitost, jak pro kulturní, tak sportovní vyžití. K romantickým procházkám lákají místní kolonády, půvabné pavilony i vycházkové cesty. Centrem lázeňského města je novobarokně secesní litinová kolonáda z roku 1889. Před ní lidskému oku lahodí zpívající fontána, kde hudbu každý večer doplňuje velkolepé osvětlení. Balíček obsahuje mimo jiné aroma masáž i termoterapii.