Každá žena by v šatníku měla mít letní šaty

Každá žena by v šatníku měla mít letní šaty


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Letos to vypadá, že léto bude opravdu horké. Už v květnu nás zastihla obrovská vedra a tak jsme všichni zvědaví, jaké bude to pravé léto. Právě proto bychom měli připravit i svůj šatník. Takže pokud ještě dámské letní šaty nevlastníte, ihned si minimálně jedny pořiďte.

Dámské letní šaty jsou základ

Každá z nás chce vypadat dobře a působit žensky. Pro tyhle případy jsou letní šaty ideální. Podtrhnou vaši přirozenou krásu, zvýrazní veškeré vaše přednosti a muži na vás mohou oči nechat. Pokud zvolíte ten správný střih, sexy šaty z vás udělají opravdu sebevědomou ženu. V poslední době jsou trendem různé kraťasy, šortky či tříčtvrteční kalhoty, ovšem pro léto 2012 platí jako největší hit právě letní dámské šaty. Každá žena by tak měla ve svém šatníku mít alespoň jedny. Pokud nejste na nošení šatu zvyklá, zkuste experimentovat. Uvidíte, že se budete cítit opravdu skvěle. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími typy a barvami.

Sexy letní šaty

Dlouhé letní šaty působí étericky

Máte romantickou povahu? Zvolte dlouhé letní šaty květinového vzoru v jemných a světlých odstínech. Budete působit jako okouzlující éterická víla. Romantický dojem vyvolají i jednobarevné bavlněné letní šaty na ramínka. Trendy jsou i volánky a krajky, které podtrhnou vaši křehkost.

Letní večer a mini šaty – buďte sexy!

Chystáte se na večerní party pod hvězdným nebem? Chcete okouzlit a zapůsobit? Pořiďte si rafinované mini šaty. Možná, že ostatní ženy se po vás budou dívat závistivě, ovšem z toho si nic nedělejte. Nemůžete za to, že ony neměli tu odvahu a sebevědomí si sexy šaty obléct. Každý takový závistivý pohled odměňte upřímným úsměvem.

Nechte vyniknout svoji ženskost – vybírejte správný střih

Každá žena je jedinečná a každá má odlišný typ postavy, proto je nutné, abychom vybraly ten správný střih šatů. Šaty nejsou jen záležitostí štíhlých žen. Na trhu jsou i letní šaty pro plnoštíhlé. Ženy, které trápí větší boky, volí šaty se zvýrazněným pasem. Máte větší bříško? Zvolte střih, který je v problematické části volnější a upozorněte na tu oblast, se kterou jste spokojená. Odvedete tak pozornost. Stejné pravidlo platí i pro ženy v očekávání, vyberte si pohodlné a správně šité letní těhotenské šaty.

Zdroj obrázků: victoriassecret.com