Slaměný klobouk

Slaměný klobouk


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Buďte in! Pořiďte si na léto slamák!

Slamáky jsou nesmrtelnou stálicí módního světa, i přesto se spousta žen slaměných klobouků bojí. Ale proč? Vždyť se jedná o slušivou a především užitečnou pokrývku hlavy. Pojďme se tedy podívat na ty největší výhody a uvidíte, že i vy budete chtít jeden vlastnit.

Slaměný klobouk je 100% přírodní

Jak už vypovídá název, slamáky se vyrábějí ze slámy. Jedná se tedy o 100% přírodní materiál. Nemusíme se tedy bát, že by nám nějak podráždil citlivější pokožku hlavy. Na trhu jsou dostupné nejrůznější barevné varianty, nejsme tedy omezeni klasickou barvou slámy.

Chraňte se před sluníčkem a řekněte STOP úpalu

Slaměný kloboukBěhem parných měsíců je letní slaměný klobouk ideálním doplňkem. Nejenže skvěle vypadá, ale především chrání hlavu a z části i tvář před přímým slunečním zářením. Díky nošení slamáku chráníme také vlasy a jejich barvu. Přírodní materiál zaručuje příjemnou prodyšnost, takže i v tom největším parnu se nemusíme obávat zplihlých a zpocených vlasů.

Slaměný klobouk pro celou rodinu!

Slamáky nejsou vyloženě ženskou záležitostí. Vyrábí se i ležérní pánské slaměné klobouky a oblibu si v nich našlo mnoho zahraničních celebrit. Ovšem kdo by se měl proti sluníčku a úpalu chránit víc než naše děti? Móda proto myslí i na ně a tak jsou dostupné dětské slaměné klobouky, které se vyrábí v nejrůznějších velikostech. Slamáky tak můžete nosit celá rodina. Hodí se jak do města, tak do přírody, k moři či promenádě, stačí si vybrat jen ten správný typ, který vám padne a uvidíte, že nebudete litovat. Spojte příjemné a trendy s užitečným, pořiďte si slaměný klobouk!

Zdroj obrázků: http://kbcm.wordpress.com