Móda, která vás nikdy nebude nudit

Móda, která vás nikdy nebude nudit


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Sundejte upjaté svršky a dejte prostor vtipu a zábavě! Oblečení nebo obuv s nápadem vám přinese pocit uvolněnosti a dobré nálady. Volnočasová móda vám dá prostor oprostit se od formálního oblečení a užít si volnočasové aktivity či setkání s přáteli v pohodlném a líbivém stylu. Trička, která mají netradiční motivy nejen hrdě ukazují vtipnou myšlenku, ale odráží se v něm i váš osobní postoj či názor. Originální a velice netradiční potisky ať už na tričkách, tílkách nebo mikinách navíc vykouzlí úsměv na tváři i vašemu okolí. A tím to nekončí. Pokud patříte mezi rozené vtipálky, pak vám spodní prádlo s těmito potisky umožní dělat srandičky i v intimnější sféře.

Nepřehlédnutelná obuv, která pobaví

obuv

Setkání s přáteli, večírky a party jsou skvělou příležitostí, jak provětrat botník. Pohodlné a velmi trendy a šik lodičky z vás udělají pokaždé hvězdu. A jak toho dosáhnout? Lodičky na vysokém podpatku a s dostatečně velkou platformou zajistí, že je nebudete mít chuť sundat po hodině. A další krok k úspěchu tkví v detailech či barevných kombinacích. Mladistvý a vyzývavý image dosáhnete například lodičkami, jejichž podpatek je zdoben hroty nebo zajímavým designem platformy. Elegance a oslňující ženskosti se nevyhnete v lodičkách plnými drobnými a třpytivými zirkony. Kapku rozjařenosti a trendy stylu dosáhnete obutím lodiček, kde se střídají méně jasné barvy s razícími odlesky. Co byste řekli na lodičky v šedé či černé barvě oživené razící zeleným podpatkem a špičkou? Nevkusné? Omyl na party či večírek je to naprosto fascinující a nepřehlédnutelná obuv!

papuče

Vtipné, zábavné a zároveň trendy a šik móda je vždy skvělou volbou pro dárek. Jestliže tedy máte maminku, dceru nebo kamarádku, která se nebojí odvázat, klikněte sem a ponořte se do výběru originálního dárku. Nemusíte hned kupovat lodičky, začít můžete třeba u vtipných papučí. Ani ty totiž nemusí být nudné. Vneste do šatníku vtip a nevšednost a užívejte si pozornosti, které vám nové oblečení přinese.

Autor úvodního obrázku:  7Amallus

Autor obrázku v textu:  allenkiss

Autor obrázku v textu:  ma_gonia