ČB baleríny

Černobílá letní inspirace pro váš botník


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Kombinace černé a bílé je nesmrtelná. Při spojení těchto dvou barev nemůžeme nikdy šlápnout vedle. Černobílá je oblíbená stále a čas od času se stane velkým hitem. V letošním roce je právě black&white právě in a přišla ta správná chvíle k nákupu oblečení a bot právě v těchto barvách.

Černá

Spousta lidí, když neví co na sebe, sáhne po černé – černé šaty, černé sako, černý kabát, černé kalhoty a černá halenka, černé boty. Ano, černá je elegantní, zeštíhluje a nemůžeme s ní nic zkazit. Však také módní návrhářky vidíme často na konci přehlídky v jednoduchém černém outfitu. Černá je ale také barva smuteční a proč bychom měli pořád vypadat, jako když jdeme na pohřeb?

Bílá

S bílou je to přesně naopak. Většina lidí se jí bojí, protože je nepraktická, rychle se ušpiní, přímo přitahuje různé maléry v podobě skvrn od jídla, šmouh z dopravních prostředků. Bílá na rozdíl od černé rozšiřuje a světlé typy v ní moc dobře nevypadají. Bílé lodičky si kupují hlavně nevěsty, v ostatních případech jsou ženy při nákupu obezřetnější a volí raději praktičtější barvy.

Výhody černobílé kombinace

Když se ovšem obě barvy zkombinují, vzniknou úžasně šmrncovní variace. Možností je spousta – oživit černé šaty bílým doplňkem, k černé sukni si vzít bílou halenku, nebo zvolit černobílé vzory (proužky, puntíky, zvířecí vzory, čísla, různé ozdoby). Platí o oblečení i dámských botách k němu.

Žabky

Žabky

Dámské boty černobílé

V letošní sezóně je černobílá kombinace v kurzu, což se odrazilo i v nabídce dámské obuvi. Vedle černé klasiky, která se hodí ke všemu, a vedle svatební bílé, která se moc nehodí k ničemu jinému, jsou na výběr dámské lodičky, pohodlnější baleríny, letní sandály i žabky, také třeba žertovné domácí papuče ve tvaru pandy v oblíbené kombinaci black&white.