Letní speciál o slunečních brýlích I. část

Letní speciál o slunečních brýlích I. část


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Před sluníčkem chráníme pokožku vhodnou kosmetikou, proti úžehu nasazujeme kloboučky a šátky, ale jak ochránit zrak? Vhodnými slunečními brýlemi! A proč u toho nevypadat ještě stylově a sexy? Stačí se podívat, jaký typ se hodí právě pro váš tvar obličeje a zadívat se do sluníčka.

Hit 80. Let – pilotky

 sluneční brylky

Typické letecké brýle pilotky jsou naprostým hitem posledních let a všichni je chtějí mít. Jejich obrovskou výhodou je to, že nikdy nevyjdou z módy a zřejmě nikdy neomrzí. Vybírat můžete z mnoha barevných kombinací i designu – od nesmrtelné klasiky s úzkými obroučkami nebo v barvách léta či se zvířecími motivy. Dalším povedeným kouskem jsou zrcadlovky. Univerzální tvar, u kterého nezáleží ani tak na obroučkách, ale spíše na tom, jak křiklavé barvy se budou odrážet ve sklech. Na tyto brýle sází třeba Rihanna, která se maskuje před papparazzi. Brýle ale nemusí být vždy pravidelně zaoblené. I s ostrými hranami získáte sexy pohled dračice a bude okouzlující nejen na pláži. Letos jsou hranaté brýle jedním z módních hitů a to především v čistých bílých tónech laděných do elegance a exklusivity.

 kočičí oči

Sedmdesátá léta ve znamení Johna Lennona? Jedině klasické kruhy! Jsou stále in a navíc se perfektně hodí do vašeho sportovního šatníku. A jak se vám líbí cat eyes? Kočičí oči z padesátých let slaví obrovský comeback. Hodí se ke každému outfitu a propůjčí mu zcela nový rozměr. Vybírat můžete z pestré barevné nabídky – od jednobarevného designu, přes třpytivé kombinace kamínků a štrasu až po vyzývavou divočinu v podobě safari motivů. A co říkáte na XL brýle? Skvěle vás ochrání před sluncem, ale zároveň z vás udělají trochu nepřístupnou. XL brýle jsou doplňkem ve velkém stylu a opět máte na výběr z obrovského množství barev a kombinací obrouček i skel. Už jste si našla brýle pro letošní léto? Spolu s průvanem v šatníku udělejte pořádek i ve sbírce doplňků a najděte si ty nejvhodnější pro váš obličej. V dalším díle vám poradíme, jaké brýle se hodí pro kulatý, čtvercový či oválný obličej.

Autor úvodního obrázku:  Rebel Yell 82nd

Autor obrázku v textu: rufusa

Autor obrázku v textu:  lua’s infinite wishlist