Letní speciál o slunečních brýlích II. část

Letní speciál o slunečních brýlích II. část


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:prvním díle jsme vám představili žhavé letní typy na trendy sluneční brýle. V kurzu jsou nestárnoucí pilotky, elegantní hrany i kulaté brýle inspirované Johnem Lennonem. Na své si přijdou i milovníci exklusivního designu a pastelových barev. Jak ale vybrat ten správný tvar, aby seděl právě k vašemu obličeji? Můžete se zamilovat do nechutně drahých kamínky Svarowski posetých brýlí, ale k čemu vám budou, když v nich nebudete in? V brýlích se musíte nejen dobře cítit, ale musí sedět jako ulité.

Oválný obličej? Sedí všechno!

Majitelé oválného obličeje si mohou gratulovat. Nejsou totiž téměř ničím omezeni a sedí jim skoro všechny typy brýlí. Záleží tedy pouze na vašem úsudku a trendu, který typ si oblíbíte a budete nosit. Jediný tvar, který není příliš doporučován, je ten s tlustými kulatými obroučkami. Vy si můžete brýle vybírat podle barev, typů skel a vůbec si tedy nemusíte lámat hlavu s tím, jestli vám budou sedět. Horší je to u kulatého obličeje, kterému vyloženě nesedí kulaté brýle. Mnohem lépe uděláte, když vsadíte na trojúhelníkový tvar, který opticky dodá obličeji ostřejší rysy. Skvělou volbou jsou třeba brýle bez obrouček nebo zké s širokými obroučkami. V případě, že máte čtvercový obličej, vybírejte brýle, jimiž změkčíte vaše rysy. Toho docílíte výběrem brýlí bez obrouček nebo těmi ve tvaru kočičího oka. „Cat eyes“ jsou letos nejen trendy, ale zároveň vašemu pohledu propůjčí nový rozměr. S těmito brýlemi můžete vyrazit na slavnostní akci i do práce. Buďte elegantní a zároveň svá!

 brýle3

A co dělat, když máte obličej ve tvaru srdce? Ideální volbou jsou hranaté brýle, které se postupně rozšiřují směrem ven. Vhodné jsou také kulaté brýle nebo oválný tvar. Vsaďte na jistotu – pilotky, které nikdy nevyjdou z módy. Naopak raději rychle zapomeňte na brýle s příliš velkými skly, které by zbytečně zdůrazňovaly zužující bradu. Vyberte si z letních kolekcí brýlí a vsaďte na neonové barvy, etno motivy i nablýskaný design.

Autor úvodního obrázku:  bcrudo

Autor obrázku v textu:  Stinna