Pohodlné podprsenky na doma

Pohodlné podprsenky na doma


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Možná i vy patříte do velké skupiny žen, které s příchodem domů odkládají nejen oblečení do práce, ale také podprsenku, ve které vyrážejí pouze ven do společnosti. Přece jenom očekáváme domácí pohodlí v podobě tepláků či volného oblečení a to platí i o spodním prádle.

3948646780_62fd7e4357_bPrůzkum mluví jasně

Podle průzkumu celkem 35 procent dotázaných žen doma podprsenku vůbec nenosí. Jako důvod ženy nejčastěji uvedly, že si chtějí po celém dni odpočinout a udělat si pohodlí. Přitom jsou téměř všechny nespokojeny, jak jejich prsy bez podprsenky vypadají, ale neřeší to ani nehledají jiné řešení. Více než deset procent žen občas podprsenku nosí i nenosí, podle nálady a jak se jim chce. Existuje ale také velké zastoupení žen, které si nedovedou svůj život bez podprsenky představit a už z estetického hlediska ji nosí i doma. Ne zkrátka všechny dokážeme žít s pocitem, že naše prsy nejsou dokonalé. Záleží tedy jen na vás, zda dáváte přednost vzhledu nebo pohodlí a komfortu.

5441523824_374f8e27db_bExistuje řešení pro všechny

Pokud se bojíte, že vaše ňadra ztratí na pevnosti nebo se bez podprsenky cítíte nesvá, našli jsme pro každou z vás řešení. Co říkáte na sportovní podprsenku? Vypadá jako bolerko, budete se v ní cítit pohodlně, protože nevyžaduje žádné složité zapínání a navíc udrží i větší prsa. Podprsenky na sport totiž nemají kostice, a proto se nemusíte obávat nepříjemného tlačení. Navíc jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které mají skvělé sací schopnosti a antibakteriální účinky. Sportovní podprsenka představuje ideální řešení nejen na doma, protože váhu prsu dokonale rozloží mezi hruď, ramena a záda.

4290742787_18d9d8ffb4Vyberte tu správnou

Vaši velikost můžete vybírat ze čtyř základních druhů, které se rozlišují podle opory. Nízká opora „low“ se používá hlavně na chůzi, domácí nošení. Ze sportů se hodí třeba na golf, gymnastiku nebo jógu. Medium opora se vyznačuje střední oporou a je vhodná pro sportovní aktivity jako je lyžování, bruslení, rychlejší chůzi nebo cyklistiku. High vysoká opora potěší hlavně majitelky větších prsů, mimo jiné se dá podprsenka využít na tenis, míčové hry a rychlý běh. Vyzkoušet můžete i extrémní oporu, která vaše prsy potěší při skákání, jízdě na koni a jiných náročných aktivitách. Vyberte si tu svou po doma i na sport, vaše prsa si zaslouží správnou velikost!

Autor úvodního obrázku: karabaaa2

Autor obrázku v textu: lululemon athletica

Autor obrázku v textu: rockymountainhigh

Autor obrázku v textu: lululemon athletica