Elegant woman in sunglasses and black dress holds martini glass. Charming lady in festive outfit poses with champagne on purple background.

Pouzdrové šaty a sukně k ženám patří


Sponzorované odkazy:Která jiná sukně udělala takovou díru do světa, jako po desetiletí ženami milovaná pouzdrová sukně, popřípadě pouzdrové šaty?

Ano jistě, velkým boomem byly minisukně, které odhalují téměř vše, ale nehodí se pro formální příležitosti, stejně tak maxišaty, které schovají nepěkné nožky, ale hodí se spíš na letní procházku, či na dovolenou k moři.

06b4486b2c4bf2020c8d83c65ecbeb44

Oproti tomu pouzdrová sukně se hodí do kanceláře, na obchodní schůzku, na odpolední kávu s kamarádkou, na romantickou večeři, doplněná odpovídajícím sakem může suplovat i dámský kostým. Navíc pouzdrové sukně sedí všem typům postavy – od majitelek postavy typu přesýpacích hodin, i pro naše slovanské hruškovité tvary. Zvýrazní pas, nekonečně prodlouží nohy, schová povolenější bříško a pohled zezadu na pěkně vyrýsovaný zadeček, nedá pánům spát. Navíc je ženská, sexy, ale nepůsobí vulgárně, jako třeba právě minisukně. Když si do šatníku pořídíte koženou pouzdrovou sukni, budete za bohyni.

Nechtete-li si lámat hlavu vymýšlením kombinací a hledání té správné halenky, či topu k pouzdrové sukni, v obchodě se poohlédněte po pouzdrových šatech. Ty by vám neměly být příliš těsné, ani volné, jinak ztratí svůj půvab. Ale i pouzdrové šaty jsou velmi oblíbené napříč generacemi. Můžete v nich vyrazit na nákupy, na oběd, do kanceláře, ale i na svatbu. Vždy budete působit elegantně a stylově a spolu s kvalitními lodičkami, kabelkou a střídmými doplňky vytvoří dokonalý outfit.

82f45014d04865decd680216744826bf

Když doplníte pouzdrové šaty neobvyklými doplňky, třeba keckami a džínovou bundičkou, budete moci vyrazit na procházku se svým milým a celý outfit bude působit pohodově a velmi uvolněně.

Pouzdrové šaty mají další výhodu, hodí se pro všechna roční období. Vynesete je nejen na jaře a v létě, ale svou službu vám udělají i v zimě, samozřejmě když je doplníte trošku silnějšími punčochami, aby vám nebyla zima.

Ještě pochybujete o tom, že byste měla pouzdrovým sukním a šatům udělat místo ve vašem šatníku?

 

Foto: Freepik.com, Pinterest.com