Roláky zahřejí, ale víte jak je nosit?

Roláky zahřejí, ale víte jak je nosit?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Bývaly doby, kdy roláky byly součástí naší garderoby a my je z hloubi duše nenáviděly. Dámy, pamatujte na školní doby, kdy syntetický rolák měla každá holka od první až do osmé třídy? Ty doby jsou již dávno pryč, ovšem k rolákům se po letech rády vracíme. Nikoliv však z nostalgie, ale proto, že víme, že udrží naše tělo v teple. Mají i další efekt. Věděly jste, že nikoliv výstřih, ve kterém je všechno vidět, ale právě rolák, který dává prostor pro fantazii, na nás muži milují? Rolák ocení i dámy, které jsou majitelkami druhé brady, a rolák jim pomůže zakrýt tuto problémovou partii. Ať tak či tak, roláky jsou letos v zimě v módě a vás jistě zajímá, jak tento kousek oblečení nosit, aby působil cool. Pojďme se spolu podívat na možnosti, jak rolák nosit, abychom mu napravily nepěknou reputaci ze školních let.

young-girl-3551093_640

Noste rolák pod košili

Vrstvení je in a tak použijte rolák jako součást tohoto stylu. S klidem oblékněte rolák pod košili do kanceláře, tu nechte lehce rozhalenou a nebudete působit nepřístupně, ale jako sexy kolegyně. K tomuto stylu se nejlépe hodí jednobarevný tenký žebrovaný rolák. Tuto kombinaci doplňte džínami s vysokým pasem a budete šik.

Noste rolák jako součást kostýmu

Kostýmky – kalhotové i ty se sukní jsou vděčným oblečením do kanceláře a na obchodní schůzky. Když je místo obligátní halenky doplníte rolákem, získáte úplně jiný styl. Pokud je rolák delší a doplníte ho širokým páskem, budete jednoduše za hvězdu.

girl-5662873_640

Rolák a mini šaty

Máte náladu působit jako rozkošná mladá holka? Rolák vám pomůže. Vytáhněte ze skříně minišaty s laclem a podvlékněte pod ně jednobarevný rolák v kontrastní barvě. A mladistvý look na odpolední rande ve městě je na světě. Doplňte minišaty akrylovými punčochami se vzorkem, které jsou letos také v módě a pořídíte je jednoduše i v Tescu. Zahřejí vás a podpoří dívčí vzhled.

Další možností je, doplnit minišaty jednobarevnými návleky na nárty, známými z 80. let.

Monochromatický look

Ano tento velmi oblíbený styl oblékání si žádá velmi opatrnou ruku a kousky oblečení tón v tónu. Roláky jsou skvělým tipem na monochromatický look v zimním období. Dámský zimní kabát, rolák a kalhoty v jednom tónu a je z vás zimní královna. Letos nejlépe v béžové, krémové či bílé barvě. Chcete-li působit opravdu luxusním dojmem, pořiďte si kašmírový rolák. Cena je velmi vysoká, ale věřte, že kašmírový rolák vám bude sloužit opravdu velmi dlouho, je velice příjemný na nošení, hřejivý a díky použitému materiálu opravdu nadčasový.

Překvapte

Přemýšlíte, s čím zkombinovat huňatý rolák? Překvapte okolí a zkombinujte jej s přiléhavými šaty. Hra textur bude vypadat velmi zajímavě, nezapomeňte však na pásek, abyste nevypadala příliš robustním dojmem.

Navlečte rolák pod letní šaty

Na podzim klidně rolák zkombinujte s letními šaty. Budete působit svěžím dojmem, když navíc šaty a rolák doplníte hřejivými silonkami, ani vám nebude chladno.

Extravagantní

Zkuste pod kabát zkombinovat rolák se šortkami. Nejlépe nějakými ze silnějšího materiálu. Skvěle vypadají například krémové semišové šortky s bílým rolákem a krémovým kabátem. Sice vám možná bude trochu zima, ale budete k nepřehlédnutí.

Jednoduché

Styl oblíbený celebritami klasické džíny, rolák a kabát. Jednoduché, účelné a praktické. Doplňte tuto kombinaci kvalitními slunečními brýlemi, jako to dělá třeba Julia Roberts.

Ať již obléknete rolák k džínům, šortkám, či sukni, určitě buďte v teple, ale vyvarujte se toho, nosit kolem roláku ještě řetízek, to totiž žena, která má styl nedělá a je to jedno z mnoha módních faux pas. Buď nechte řetízek schovaný pod rolákem, anebo doma.