Unicorn trend

Unicorn trend


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Módní trend Unicorn v podobě jednorožce se rozšířil po celém světě a není možné, aby o něm někdo nevěděl. V případě, že vás tato duhová vlna ještě nezasáhla, přečtěte si tento článek, ať můžete začít experimentovat.

Unicorn vlasy

Unicorn vlasy

Unicorn vlasy

Jedná se vzhled, který to všechno začal. Vlasy plné pastelových barev, tak magických a zábavných, že okouzlily mnohé ženy, které po jednorožčí hřívě zatoužily. Dokonce i mnohé známé osobnosti se jimi pyšní, ať už ve výrazných sytých nebo jemných tlumených odstínech.

Unicorn oční stíny

Unicorn oční stíny

Unicorn oční stíny

To vyžaduje opravdovou odvahu. Unicorn oční stíny, které zakrývají víčko oka, až k obočí, se skládají z více než dvou barevných odstínů a hodí spíše pro večerní události.

Unicorn nehty

Unicorn nehty

Unicorn nehty

Unicorn nehty v pastelových barvách duhy prozářené třpytkami a kamínky působí velmi něžně. Tvar nehtu by měl být do špičky, aby připomínal roh jednorožce. Pro více infantilní náladu přidejte kreslený potisk jednorožce.

Unicorn nášivky

Unicorn nášivka

Unicorn nášivka

Milovnice DIY radujte se, tohle je něco pro vás. Vytvořte si svoji vlastní originální džínovou bundu s nášivkami roztomilého jednorožce nebo si s ním ozdobte jakýkoliv oblečení nebo kabelku ze svého šatníku, který vám už delší dobu připadá nudný. Během pár minut ožije, dostane jiskru a šmrnc.

Unicorn tenisky

Unicorn tenisky

Unicorn tenisky

Dokonalé unicorn tenisky vysokou podrážku připomínající kopýtko a po stranách duhové pruhy. V případě, že nejste příznivci vysokých podrážek, můžete se obout do pastelově zbarvených tenisek nebo slip-on bot s potiskem jednorožce na jazyku nebo z boku bot. Velmi zajímavě vypadá malý roh jednorožce na jazyku boty. Nebo zkrátka jen zkuste plyšové bačkory ve tvaru hlavy jednorožce. Už začíná být docela zima a takové zahřátí vaše nohy ocení.

Unicorn doplňky

Unicorn kabelka

Unicorn kabelka

To je důkaz, že jednorožec se objevuje úplně na všem a všude. Dokonale vypadá obrovský kryt na mobil nebo kabelka hlavy jednorožce na řetízku a také náramek, prstýnek nebo přívěsek na krku.

Tak jak jste na tom? Zamilujete si Unicorn trend i vy?

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.flickr.com