Vybíráme plavky pro plnoštíhlé

Vybíráme plavky pro plnoštíhlé


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:V létě, u vody, na dovolené nebo u rybníku? Všude chceme být krásné, vypadat co nejlépe, být oblečená podle posledních trendů a samozřejmě, pokud je možno, schovat špíčky navíc. Pokud jste i vy baculka, plnoštíhlá kráska, a toužíte po barevných plavečkách ve stylových barvách a nevšedním střihu, nemusíte vsázet nutně na zeštíhlující černou a naopak dát prostor pro fantazii. Podívejte se, co letos připravili módní návrháři všem kypřejším ženám, které si mohou připadat sexy a stylové i s pár kily navíc!

Už jste slyšeli o fatkinách?

fatkini

Fatkini jsou bikini ve velikostech XXL a větší a i silnější ženy si tak mohou připadat sexy. Tento typ plavek se minulý rok dostal do podvědomí společnosti. Plnoštíhlé ženy jsou z nich nadšené a není se čemu divit. Krásně se opálí, navíc plavky lze podle potřeb upravovat. Můžete je nosit bez ramínek, křížem, na ohlávku, stažené, vyhrnuté nebo s odhaleným bříškem a zakrytými boky. Dokonce se spekuluje o tom, že ženy, které podlehnou kouzlu fatkin, brzy odloží i letní parea, která doposud schovávala všechny nedostatky během pobytu u vody. U nás zatím Fatkini nekoupíte, ale můžete si je objednat z Ameriky, kde slaví obrovský úspěch. Díky tomu není vyloučeno, že se brzy objeví v internetových obchodech a pultech Evropy.

plavky2

Pokud dáváte přednost nestárnoucím jednodílným plavkám, zapomeňte na  klasické černé provedení a experimentujte. Letos budou in výrazné květy, pestré motivy a samozřejmě divoké barvy a navíc střihy, které vyzdvihnou vaše přednosti. Prohlédněte si například plavky pouze na jedno rameno, s holými zády nebo sukénkou pro zakrytí silnějších stehen. I silnější ženy mohou být u vody svůdné a věřte, že správným výběrem plavek, který lichotí vaší postavě, se budete cítit sebejistěji a příjemněji mezi ostatními. Už nyní můžete vyrazit na nákupy a prohlédnout si, co si připravili módní návrháři. Nezapomeňte na letní doplňky ve stejných barvách a to od žabek a balerínek až po spony a čelenky do vlasů.

Autor obrázků v textu: Mikeyloveswomen