Elegantní dámská bunda

Zasněžená svůdnost trochu jinak


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Zima je tu a vypadá to, že letos bude obzvlášť ve formě. Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce je čas nadělovat dárky svým milým, ale také dělat radost sobě. Nemáte nápady na originální dárky? A co takhle luxusní a fantasticky vypadající dámské oblečení za férovou cenu, které dokáže zimu ve vaší blízkosti účinně zkrotit? Internetový obchod GetFashion.cz pro vás i vaše blízké má skutečně velký výběr stylově uhrančivé zimní módy, jejíž komfortní praktičnost, neokoukanou stylovost i trendy švih si zajisté zamilujete.

Černý dámský kabát F. G. Fashion

Zimní měsíce se mimo jiné vyznačují svým barevným minimalismem. Co takhle trochu rozvířit zamrzlé ulice i módní šeď, která se v nich nachází? Elegantní dámský zimní kabát od známé italské značky F. G. Fashion se o tento nelehký úkol pokouší – nutno dodat, že úspěšně. Příjemný materiál, polyesterová podšívka a kvalitní tepelně izolační vlastností jsou pro tento kus naprostou samozřejmostí. Co je však zajímavější? Jeho elegantně nonkonformní, neřkuli exoticky působící vzhled! Nízkým stojatým límcem a neokoukaným umístěním výrazných stříbrných knoflíků kabát evokuje téměř orientální feeling, zatímco elegantní a velice výrazné prošívané vzory jako by vypadly z nějakého experimentálního uměleckého díla. Jistě, není to ideální model pro každého. Avšak pro ty z vás, které se nebojí vyjádřit svou výjimečnost prostřednictvím nevídaného outfitu a rozzářit jedno pochmurné roční období, se jedná o skvělou volbu.

Černý dámský kabát

Černý dámský kabát

Tyrkysová mikina Fresh Made

Když už jsme se rozpovídali o tom originálním a neotřelém oblečení, napadl nás ještě jeden tip. Fresh Made je skvělá italská značka, která nabízí své žhavé trendy modely, se kterými vás stěží někdo přehlédne – a tyrkysová mikina s atypickým umístěním knoflíků u krku není žádnou výjimkou. Tento výrazný kousek je maximálně hřejivý, příjemně huňatý a zároveň vkusný a vhodný i do společnosti. Milovnice hravých detailů jistě potěší skutečnost, že rukávy v sobě mají otvory určené průchodu palců. Skvělá volba pro všechny, kteří mají rádi oblečení s osobností.

Tyrkysová mikina Made Fresh

Tyrkysová mikina Made Fresh