Zvířecí vzory? A proč ne!

Zvířecí vzory? A proč ne!


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Zvířecí vzory patří ke stále se vracejícím trendům. Inspirace z přírody může proměnit v krásnou kočku i vás. Kočkovité šelmy, zebry nebo hadi jsou důkazem neskutečných hříček přírody a symbolem síly a nespoutanosti. Oblečení inspirované těmito úchvatnými tvory, umožní převtělit se a vžít do jejich kůže. Možná si říkáte, že zvířecí vzory jsou absolutně nevkusné. Pravda, některé modely, které můžeme vidět, jsou spíše na ostudu než na zapůsobení. Nezatracujte zvířecí vzory a podívejte se, jak elegantně mohou působit.  Stačí zvolit správné střihy!

Šelmí doplňky ve vašem šatníku

zebra design

Oblečení se zvířecími vzory je velmi oblíbené mezi celebritami, které bojují proti fádnosti. Přidejte se k nim! Pokud nechcete být moc extravagantní, zkuste se nejprve poohlédnout po hezkých balerínách nebo sandálech a vaše nohy se rázem promění v šelmí tlapičky. I hadí kůže nebo zebří pruhy dokážou z obyčejných bot udělat zajímavou a vkusnou obuv. Kabelky, šátky nebo pásky oživí váš outfit, pokud tedy volíte střídmější barvy a kombinace, protože již samotný zvířecí vzor je výrazný doplněk. Pro odvážnější dámy se nabízí například krásné šaty.

náramek

Velmi populární jsou tygří, leopardí, nebo jaguáří vzory. Nečekejte model „ala Tarzan“. Šaty jsou prodávány ve velmi elegantních střizích a malými, ale nepřehlédnutelnými detaily a barevné kombinace nejsou omezeny pouze na bílou, hnědou, černou a zlatavou. Oblečení se zvířecími vzory a jejich barevné kombinace jsou velmi rozmanité. Šaty, sukně, košile i kalhoty najdete ve spojení barev, jako jsou například azurově modrá s typickou hnědou nebo růžová s fialovou a bílou nebo černou.

leopardí potisk šaty

Oblečení se zvířecími vzory je krásné a nápadité. Mnohdy je v tak kvalitním a decentním provedení, že se je nemusíte stydět obléci třeba na společenskou akci. Při výběru nezapomínejte na váš osobitý styl a vkus. Pokud se vyvarujete nehezkých a laciných modelů, zvířecí vzory si prostě zamilujete! Staňte se šelmou každého večírku. Zvýrazněné oči do úzkých linek nebo naopak rudé rty ještě více podtrhnou váš šarm.

Autor úvodního obrázku:  Wonder Beauty005

Autor obrázku v textu:  NothingButFormals

Autor obrázku v textu:  RoyBanue

Autor obrázku v textu:  v9v9