Jak se obléci pro sváteční chvíle

Jak se obléci pro sváteční chvíle


Štítky:

Sponzorované odkazy:Vánoce, návštěvy rodiny, Silvestr. Blíží se nejkrásnější období roku, kdy se budeme setkávat s rodinou a přáteli. Proto je důležité, abychom vypadali skvěle. Zajímá vás, co si obléci ke stromečku, či na silvestrovskou party? Návštěvu příbuzných? Načerpejte tipy v našem článku.

Oběd s rodinou

Čeká vás oběd s rodinou? Jdete poprvé o svátcích k rodičům nového partnera? Musíte udělat dojem. Oblečte se střízlivě, decentně, avšak elegantně. Můžete s partnerem sladit barvu oblečení. Postačí vám společenské kalhoty, či sukně, střízlivý top a ladící svetřík, či cardigan. Nezapomínejte na to, že oblečení by mělo být vyžehlené, čisté a neseprané. Věnujte čas také svému účesu a líčení.

girl-3849768_640

Štědrý den

Plánování dokonalého oblečení na Štědrý den může být složité. V Americe to mají jednoduché v tom, že si dárky rozbalují v pyžamu, avšak v našich končinách byste se měli „hodit do gala“.

Štědrý den je jen jednou za rok a tak si zaslouží pozornost. Letos jsme neměli moc příležitostí, kam vyneseme elegantní oblečení, a tak si to můžeme vynahradit právě na Štědrý den. Velmi oblíbené jsou koktejlové šaty v červené, či bordó barvě, doplněné černými punčochami. Pokud vánoční červená není vaší barvou, rozhodněte se pro hlubší odstíny vínové a bordó. Doplňte své oblečení decentními šperky. Udělejte si slušivý drdol a decentní líčení.

Chcete-li si pořídit vánoční fotografie vaší rodiny u stromečku, zaměřte se na to, aby oblečení všech členů rodiny spolu vzájemně ladilo, či obsahovalo podobný prvek.

girl-4644523_640

Silvestr

Na rozdíl od elegantního oblečení na Štědrý den, na Silvestra můžete popustit uzdu vaší fantazii a kreativitě. Jaké je ideální oblečení pro silvestrovskou party? Třpytivé, zářící, zlaté, stříbrné, doplněné třpytivými velkými šperky, náušnice, náhrdelníky ani náramky nemusí být decentní, naopak – čím více se budou třpytit tím budou lepší. Make-up na Silvestra může být výrazný, nebojte se ani barevných stínů a výrazné barvy rtěnky. I účes na Silvestra by měl být výrazný, extravagantní a jedinečný.