Nechte se zlákat jarními doplňky do skříně

Nechte se zlákat jarními doplňky do skříně


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Jaro sice ještě v nedohlednu, ale my už teď víme, čím oslníte ve společnosti, co se bude nosit a jaké barvy letos pofrčí. Už teď vám můžeme prozradit, že na vrcholu jara budou pastelové barvy, bohatě zdobená bižuterie jako pro princezny z tisíce a jedné noci a samozřejmě nebudou chybět ani romantické doplňky.

Jaro 2014 plné elegance a šarmu

pastelové barvy

Pokud chcete vzbudit ve vašem okolí závist žen a zájem mužů, určitě si pořiďte nějakou výraznou bižuterii zdobenou drobnými skleněnými kamínky popřípadě náhrdelník osázený oblíbenými elementy Swarovski. Masivní štrasová bižuterie bude součástí každé nové kolekce a letos dokonce jako součást denního šatníku do práce či školy. Takto výrazné a nápadité doplňky se hodí nejen k džínové košili, ale také koženému outfitu a ozdobí dokonce obyčejné bílé tričko, tílko či jednoduché šaty do práce. Vybírat můžete třeba z pestré nabídky H&M nebo moderní značky Vero Moda či elegantní Zary. Připravte se na jaro a pořiďte si do skříně další univerzální kousek, který jen tak neodložíte. Chybět by vám neměly oblečky cukrářských barev, pastelově růžové, modré a červené. Vyberte si je na čemkoliv – třeba kabátku, košili, svetru, kalhotách nebo obujte nové botičky. Tyto sladké barvičky omladí nejen váš šatník, ale zvýrazní i vaše přednosti díky čistým jednoduchým liniím a střihům. Oděvní značka, kterou propaguje Tesco, F&F připravila sladkou jarní kolekci v kombinaci růžové a černé, která se hodí nejen do společnosti, ale i práce. Vyzkoušejte si třeba zajímavý kabátek nebo trička s řasením.

 bižuterie

Jaro se probouzí nejen v šatníku, ale také ve vlasech. Chybět vám zaručeně nesmí ani květinová romance v podobě čelenek a sponek s různými druhy květin. Letos zkrátka začneme rok stylově – s drdoly vyčesanými vysoko a zdobenými květinkami všech barev, tvarů a velikostí. Vneste i vy do vašeho šatníku trošku jara a nasajte atmosféru budící se přírody.

Autor úvodního obrázku:  M.Davies Photography

Autor obrázku v textu: ceranna

Autor obrázku v textu:  rivkasmom