Černobílé kombinace nejsou nikdy out!

Černobílé kombinace nejsou nikdy out!


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Černobílá kombinace, ať už oblečení nebo různých doplňků, patří dlouhá desetiletí mezi oblíbený a nestárnoucí trendy styl. Snad nic není ve světě módy tak univerzálního, a zároveň elegantního a sexy, jako kombinace dvou naprosto protikladných barev, jako je černá a bílá. Na tuto nesmrtelnou kombinaci vsázejí přední módní návrháři, stylisté i designéři. Všechny tyto důvody a mnoho dalších proto dělají ze spojení černé a bílé naprostou dominantu, která snad nikdy neztratí svůj půvab a kouzlo.

Inspirace od módních návrhářů

 náramky

Milujete černobílou? Nebojte se – ani letos s ní nešlápnete vedle! Vedle toho, že neodmyslitelně patří k ležérnímu a důvěryhodnému vzhledu pánů i dam, kteří zastávají důležité profesní pozice či často jednají s lidmi, vypadají úžasně i ve volnočasové módě a naprosto famózně v oblasti společenských oděvů. Kolekce pro rok 2014 obsahují samozřejmě spoustu variant pestrých a sytých barev, nicméně na černobílou vsadili Givenchy, Burberry, Calvin Klein, Chanel Cruise, Victoria Beckham či Alexander Wang. U černobílé varianty outfitu se můžete rozhodnout, kam bude více směřovat, zda bude více romantické a něžné nebo sebevědomé a rázné. V tomto ohledu by vám mohly značně pomoci doplňky a vaše vizáž. Kabelky, boty a také pásky dokáží změnit rychle a jednoduše celkový dojem a vzhled.

 nehty černé

Jak již bylo řečeno, černobílá je prostě neuhasínající hvězdou, což se projevuje i v oblasti vizáže. Kromě make-upu, který je pro mnoho žen stěžejní, tvoří výraznou část podílející se na celkovém vzhledu upravené nehty. Pokud máte dost fantazie a zručnosti a na úpravu nehtů nepotřebujete profesionálku, pak vám nic nebrání vytvořit si originální nehty. Abyste vše dotáhly k dokonalosti nezapomínejte na kvalitní laky, pomůcky a potřeby. Kompletní výbavu pro úpravu nehtů černobílé varianty najdete například na e-shopu www.rajnehtu.cz. A nejen to, vybírejte stylové zdobení, elegantní matné barvy a razítka, která dokáží podtrhnout design i jednoduchých nehtíků. Nezapomínejte, černobílá je lákavá, krásná a stále in!

Autor úvodního obrázku:  gimimimi

Autor obrázku v textu:  LoulasBoutique

Autor obrázku v textu:  englishroseamongthorns