Poznejte Color blocking!

Poznejte Color blocking!


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Každá žena chce být v oblékání ta nej. Nejoriginálnější, nejstylovější, nejzajímavější, nejvkusnější, nejmodernější. Každá si najde své nej, na které klade největší důraz. Ale všechna nej se dají vystihnout oblečením a obuví nebo vašimi vlastními kombinacemi modelů, kde se uplatnil tzv. color blocking. Oblíbená metoda téměř všech světových návrhářů a módních domů v sobě skrývá jednoduchý, ale za to velice efektní princip. Co se skrývá za tímto pojmem?

Jak se obléct?

 color1

Color blocking označuje kombinování různobarevných ploch, z nichž ani jedna nepůsobí dominantně.  Nečekejte žádné mdlé barvy, u color blockingu se kombinují vždy pestré, syté a výrazné barvy. Nejvýraznějšího efektu se dosahuje při použití barev, které vytvářejí zajímavý kontrast. Nejedná se pouze o nestárnoucí černobílé kombinace, ale také například o červenozelené, žlutofialové nebo modrooranžové. Takže pokud jste si až dosud mysleli, že pestré až křiklavé a extravagantní modely světových návrhářů, které na molech oblékly slavné modelky, byly jen výkřikem jejich fantazie, pak se hluboce mýlíte. Tyto do oči bijící a zdánlivě neslučitelné kombinace barev jsou již nějakou dobu velkým trendem, který už se pomalu dostává i do normálních šatníků. Color blocking je určen odvážným dámám či pánům, kteří se nebojí ukázat něco neobvyklého a nového. Tázavé pohledy okolí hoďte za hlavu a nebojte se si obléct červené kalhoty, sytě žluté tričko a růžové nebo fialové sako. Ale nezapomeňte, že vždy musí být barvy syté, pestré a prostě nepřehlédnutelné!

 color3

Buďte o krok napřed a udávejte trend svému okolí vy. Color blocking je hravý, zajímavý a rozhodně nevšední způsob, jak na sebe stylově upozornit. Kombinovat barvy můžete jakkoli, nejlépe vždy dvě až tři barvy. Velice oblíbený je color blocking u obuvi. Boty vyrobené v tomto stylu se pak mohou stát dominantou úplně celého outfitu. Vydejte se vstříc novým zážitkům v úplně novém stylu a staňte se inspirací pro ostatní!

Autor úvodního obrázku:  jorgemejia

Autor obrázku v textu:  Michael Kelly

Autor obrázku v textu:  jorgemejia