Symbol ženskosti – to jsou dámské kozačky

Symbol ženskosti – to jsou dámské kozačky


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Dámské kozačky by ve Vašem botníku rozhodně neměly chybět. Zvláště v těchto a nadcházejících měsících. Jste milovnice podpatků nebo máte raději něco sportovnějšího? Dámské kozačky Vám dovolí vše, věřte, že si vybere opravdu každá z Vás.

Vyberte ty ideální dámské kozačky

Výběr je opravdu široký. Rozhodněte se, která délka Vám vyhovuje. Nejkratší variantou jsou dámské kotníkové kozačky. Poté následují další nízké varianty, které jsou často označovány jako polo-holeňové. Nejklasičtější délkou jsou vysoké kozačky, které sahají ke kolenům. Poslední variantou jsou pak kozačky nad kolena. Záleží tedy jen na Vás, ve kterých se budete cítit nejlépe.

Dámské podzimní kozačky jsou opravdu variabilní obuví a můžete je nosit prakticky ke každému outfitu. Nakoupit si jich můžete hned několik a volit je podle nálady. Sportovní verze kozaček jsou vhodné zejména na procházky, kde upřednostníte zejména varianty s nízkou podrážkou. Aktuálně největším hitem roku 2012 jsou však kozačky na platformě.

Kotníkové kozačky

Další trendy, které oslní

Podzim i zima 2012 jsou plné trendů a módních diktátů. Velké oblibě se těší kovové zdobení a bodláky. Dalším horkým trendem je šněrování, mnohdy až nad kolena. Pro odvážnější z Vás jsou k dispozici kozačky v jezdeckém a cowboy stylu.

Pokud Vás zajímá barevná paleta, nejčastěji jsou k dostání boty v barvě černé, hnědé, šedé, výjimkou nejsou ani bílé a další barvy, jako je například modrá a zelená. K odvážnějším barevným variantám je však potřeba střídmě volit outfit, aby jako celek nepůsobil příliš přeplácaně.

Nejoblíbenější materiál pro rok 2012?

Tento rok je největším trendem semiš. Inspirací je italská obuv od těch největších módních návrhářů. Podzimní a stejně tak i zimní dámské kozačky tomuto trendu zcela podlehly a těší se obrovskému boomu. V těsném sledu následují modely vyrobené z nesmrtelného materiálu – kůže.

Nejznámější výrobci kozaček: Mustang, S.Oliver, Tamaris, Rieker, Baťa, Marco Tozzi, Guess, Gabor, Tommy Hilfiger, Caprice a Carinii.

Zdroj obrázků: www.aliexpress.com, collegefashion.net