Podzimní bundy, kabáty a trendy pro rok 2012

Podzimní bundy, kabáty a trendy pro rok 2012


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Máte podzimní kabát nebo Vám víc vyhovuje podzimní bunda?

Podzim už je nějakou dobu v plném proudu, takže pokud ještě nemáte teplý svršek ve svém šatníku, ihned to napravte, dokud nepřijdou závěje sněhu! Teplý kabát či bunda se Vám bude vždycky hodit.

Dámské podzimní bundy letos podlehly několika trendům. Po celém světě jsou opět v oblibě nestárnoucí jeansové bundy, které známe taky jako džisky. Velké oblibě se těší sepraná džínsovina, která budí obnošený dojem, každopádně letí riflovina různých barev a střihů. Proto se nebojte pořídit tento kousek do svého šatníku i Vy.

Podzimní bunda

Dalším podzimním trendem pro rok 2012 je kůže. Kožená dámská bunda či křivák je trefou do černého. Pokud Vám nevadí trocha rebelie, vybírejte bundičku s kovovým zdobením, jako jsou například pyramidky či bodláky. Punkový styl společně s army/military stylem letos diktuje trendy.

Punk ani army není nic pro Vás? Pořiďte si elegantní podzimní kabát

Pokud chcete zvolit elegantnější cestu letošním podzimem, upřednostněte raději kabát před bundou. Zde máte poměrně volnou ruku, můžete volit mezi krátkými a delšími střihy. Například kabáty s délkou po kolena se zavazováním v pase dokonale vytvarují a zeštíhlí postavu. Trendové jsou i varianty s délkou k bokům s výrazným zdobením.

Co se týče barev, letí tlumenější tóny, například odstíny hnědé a pískové. Chybu však neuděláte ani s kabátem se vzorem, aktuálně jsou nejoblíbenější kostičky a především kohoutí stopa.

I pánské podzimní kabáty a bundy podléhají trendům

Trendy pro rok 2012 se nevyhýbají ani pánským kabátům. Prudce elegantním dojmem působí velké límce, které dokonale zahřejí. Pokud se budeme zajímat o střihy, jednoznačně vedou ty asymetrické. Své místo si vydobyly i nestárnoucí trenčkoty.
Pakliže se zajímáte o barvy, platí zde jednoduché pravidlo. Pánské modely najdete především v klasických tmavých barvách. Od černé, přes hnědou, z těch světlejších barev volte pískový odstín.

Podzimní trendy pro nejmenší

I ti nejmenší z nás chtějí vypadat dobře. Proto i dětské podzimní bundy podléhají trendům. V tomto případě je však stejně nejdůležitější, aby se dítko cítilo dobře a bylo především v teple. Proto vybírejte teplejší verze bundiček.

Zdroj obrázků: whatshaute.com