Bílá kabelka Guess

Tip na nákup kabelek pro sezónu 2013


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:S každým novým rokem přichází nová sezóna a tím pádem i nové módní trendy. Platí to jak pro oblečení, boty, tak i pro nákup módních doplňků. V tomto článku si povíme o aktuálních trendech v rámci kabelek.

Letos letí kožené kabelky

Kožené kabelky jsou jednoduše nesmrtelné a letí i tuto sezónu. Proto nákupem kožené kabelky nemůžete vůbec nic zkazit. Hodí se pro kterékoliv roční období, takže ji využijete opravdu pokaždé, kdy se Vám zachce.

Pokud chcete naprosto univerzální kabelku, kupte klasickou černou. Hodí se ke všemu. Vy si jen vyberte velikost, provedení a uvidíte, že budete pořád in!

Jaro i léto plné barev

Letos se však nemusíte bát barev, proto s úplným klidem můžete sáhnout i po něčem odvážnějším. Jaro 2013 přeje výrazným barvám. Zářivé odstíny žluté, zelené, tyrkysové i růžové, to všechno je dovoleno. Na výsluní se dostávají také odstíny oranžové, avšak nic nezkazíte ani jinou výraznou barvou, která prozáří obyčejný jarní den.

Spousta žen však pro zářivé odstíny kabelek nemá dostatek odvahy. Pokud patříte mezi ně, nezoufejte. I pro Vás nejsou módní trendy pasé. Na kabelkách se tuto sezónu prosazují i pastelové barvy, které se velmi často stínují a vzájemně kombinují. Kromě této barevné palety však stále zůstávají trendy také zemité a camel odstíny hnědé a béžové.

Je libo nějaké vzory? Máte mít. Jaro a léto 2013 přeje geometrii, květinovým vzorům a out nejsou ani ty zvířecí a aztécké, které byly na přehlídkách k vidění již dříve.

Ukažte se s kabelkou plnou zdobení

Dalším velmi aktuálním a žádaným trendem bude hojné zdobení. S takovou kabelkou jednoduše oslníte a nejedna žena v okolí Vám bude závidět. Již v minulém roce začal převažovat trend v podobě kovových cvočků, bodlin a pyramid. Letos se však zdobení rozrůstá o kamínky, korálky, vyšívání a další hojné zdobení různých podob.

Luxusní kabelky si zamiluje každá žena

Pokud si libujete v luxusu, potrpíte si na světoznámé značky a luxusní kabelky jsou Vaší vášní i snem, mohu Vám doporučit například Guess kabelky, které patří mezi ty nejoblíbenější a cenově dostupné. Guess nabízí opravdu široký výběr kabelek, proto věřím, že si zajisté vybere každá z Vás. Kvalitně šité a překrásné modely odpovídající posledním trendům – přesně takové jsou. Takže neváhejte a pořiďte si alespoň jednu stylovou kabelku Guess.