Žena bez šperku? Nemožné!

Žena bez šperku? Nemožné!


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Šperk jako součást ženské vizáže je v mnoha ohledech nepostradatelným doplňkem. Podtrhuje ženskou krásu, zvyšuje sebevědomí, a pokud je věnován od důležité nebo milované osoby, stává se z něj doplněk, který se často sundává pouze do vany. Někdo dává přednost jednoduchým šperkům s rovnými a čistými liniemi, někdo si potrpí na neotřelé detaily a někomu nesmí chybět ozdobné kamínky či krystaly. V každém případě, šperky k ženám prostě patří!

Omládněte se Swarovski

zlato

Na špercích je úžasné, kolik rozlišných podob mohou mít a vždy dokážou uchvátit. Jednoduchý, decentní a spíše střídmý styl je populární stejně jako extravagantnější verze šperků, která je plná neobvyklých detailů a třeba i barevných kombinací a nepřehlédnutelných prvků. Ženy šperky milují a není divu. Vždyť šperk zvýrazňuje styl i krásné rysy a podtrhuje celkovou image žen. Mezi velký fenomén, který již pár let patří k jedněm z nejoblíbenějších šperků nebo také luxusní bižuterii, rozhodně patří krásné elementy Swarovski nebo také Swarovski Elements. Zářivé a oslňující krystaly zasazené do náušnic, přívěsků, náramků či prstenů působí velice elegantně, ale zároveň trendy a svěže. Jsou vhodným doplňkem do serióznější společnosti i na divokou párty. Šperky Swarovski jsou univerzální a oslnivé, tak proč si je nedopřát?

ocel

Dalším jistě neméně oblíbeným šperkem jsou prsteny. Značky nechme být a zaměřme se na zlaté a stříbrné prsteny a obroučky z chirurgické oceli. Zlaté prsteny patří ke klasice, která ve většině případů nemůže zklamat. Hodí se téměř ke všemu a jejich provedení je většinou velice působivé skoro až uhrančivé. Pokud ale nepatříte mezi fanoušky zlaté, jsou pro vás na trhu k dispozici stejně krásné stříbrné prsteny, které podobně  jako ty zlaté pasují k většině outfitů a také svým zpracováním a designem dokážou vyrazit dech a v létě skvěle vyniknou na opálené pokožce. Chirurgická ocel patří mezi vyhledávané a velice oblíbené zboží, protože stejně jako zlato a stříbro má příjemný a noblesní vzhled, který láká pohledy okolí. Navíc se příjemně nosí a nečerná.

Autor úvodního obrázku:  foeock

Autor obrázku v textu:  Jasons Jewelry

Autor obrázku v textu:  Inverted Aura