ARMY styl

ARMY styl


Štítky: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:ARMY styl může vyjadřovat určité nadšení pro armádu, ale také módní styl, který nemůže v šatnících rebelek rozhodně chybět. I když by se mohlo zdát, že ARMY styl patří více do mužského šatníku a také je to svým způsobem přirozenější, skutečnost je překvapující. Oblečení v ARMY stylu plně prorazilo do ženského módního světa a jeho obliba pořád stoupá. Pokud i vy chcete vnést do svého šatníku trochu rebelie a zároveň nepřehlédnutelného stylu, je pro vás ARMY styl ideální volbou ať už jste „voják“ nebo „vojanda“.

Ženské pojetí

 army2

Vytvořit outfit v ARMY stylu nebo s jeho prvky není žádná věda. Důležité je vsadit na originalitu a vlastní sebevědomí. Pokud ovšem nechcete vypadat jako strašák do zelí, je potřeba, aby dámy vybíraly z modelů, které patří do ženského šatníku. Ty jsou navíc střihem a určitými detaily jako jsou cvočky, nášivky nebo rozmanité přezky laděny do čistě ženského stylu. Klasická maskáčová barva může být nahrazena jinými, mnohdy výstřednějšími barvami, ale charakteristické fleky zůstávají vždy stejné. A vy můžete doslova čarovat! Přesvědčte se o tom, že ARMY styl je sexy, mladistvý a každopádně ve všech směrech zajímavý.

Jehly k maskáčům? Žádný problém!

 army3

Výhodou ARMY stylu jsou jeho široké možnosti v kombinacích. Skvěle se hodí k džínsům, třičtvrťákům, dobře padnou také v kombinaci s tílky nebo tričky. V obchodě si můžete pořídit originální kalhoty, kraťasy, trička, tílka, vesty, sáčka, bundy, boty, kšiltovky, plavky a řadu dalších módních kousků, které i v kombinaci s lodičkami neurazí, ba naopak nadchnou! Užívat si ARMY styl, který vám dodá šmrnc, můžete prakticky bez omezení. Ovšem pokud se chystáte na pracovní pohovor či jinou formální záležitost, vsaďte na klasickou eleganci a „maskáčové“ oblečení nechte raději ležet ve skříni. Postavte své okolí do pozoru díky neotřelému ARMY stylu.

Autor úvodního obrázku:  Lingerie Diva

Autor obrázku v textu:  ocimode

Autor obrázku v textu:  redsun81