Dámské spodní prádlo

Správné spodní prádlo – vaše větší sebevědomí


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Jste spokojena se svým tělem? Chtěla byste na něm něco vylepšit? Zkuste zaměřit pozornost na výběr správného a kvalitního spodního prádla, uvidíte, že svůj vzhled dokážete snadno do značné míry ovlivnit a vylepšit.

Jak vybrat spodní prádlo?

V první řadě se zaměřte na výběr perfektního střihu, správné velikosti, barevného odstínu k vašemu tónu pleti a v neposlední řadě nezapomeňte také myslet na váš věk a účel použití. Ke každému účelu je vhodný jiný druh spodního prádla. Pod společenské šaty volíme jinou podprsenku než ke sportu apod.

Mějte na paměti, že vaše tělo se neustále mění a s ním i váhové výkyvy a tvar křivek. Ženy často dělají základní chybu v tom, že používají jednu a tu samou velikost po celou dobu. Výběrem správného spodního prádla můžete ovlivnit mnohé. Nejen že vám pomůže opticky schovat nedostatky, v opačném případě se postará o zdůraznění vašich předností.

Pokud si nejste jistá velikostí prádla, zajděte do lepších prodejen, kde vám prodavačky jistě rády poradí a vyberou vhodnou velikost přímo pro vás.

Správná barva

Ke správné volbě spodního prádla patří nejen dobře zvolená velikost, ale také správná barva. Nechceme přece, aby bylo spodní prádlo výraznější než naše svrchní oblečení. Pokud hrozí, že bude nějaká část prádla občas vykukovat, vždy zvolte ve stejné barvě jako tričko nebo kalhoty. Pod průhledné košile nebo halenky se nejvíce hodí tělové prádlo, které méně prosvítá.

Materiál si vybírejte hlavně podle pohodlnosti, stylu a vašeho vkusu. Myslete na to, že méně je někdy více, pokud máte tedy průsvitný top, sáhněte spíše po jednoduchém střihu bez výrazných výšivek, krajek, zdobení apod.

Výběr podprsenky

Podprsenku ženy nosí proto, aby vám život usnadňovala. Aby se postarala o pěkně vytvarované poprsí, rovná záda a velké sebevědomí.

V první řadě je nutné vědět velikost podprsenky nebo alespoň obvod pod prsy. Při zkoušení by vám ramínka podprsenky měla krásně sedět, neměla by se zařezávat, vytvářet otlaky nebo klouzat dolů.

Pozor si dejte také na zapínání, které by mělo být při zapnutí v úrovni kosti vepředu. Pokud by se vám zapínání zvedalo, zkuste povolit ramínka nebo změnit velikost podprsenky. Kostice by měly být přitisknuté k prsům a dle starých rad a triků by se mezi kůži a kostici měl vejít jeden prst.

Při výběru speciálních podprsenek, např. ke sportu, kojení, boubelkám apod., je vhodné zvažovat, k čemu přesně podprsenka bude sloužit. Podprsenky na sport by měly být pevnější a každé prso by se mělo uložit zvlášť.

Sexy spodní prádlo

Co v šatnících každé správné ženy nesmí chybět? Ano, sexy erotické spodní prádlo najdete na adrese http://www.astratex.cz/eroticke-pradlo/damske-spodni-pradlo/.

Chcete-li potěšit svoji přítelkyni nebo naopak vašeho partnera, pořiďte si krásné, luxusní a sexy prádlo. Rajcovní prádýlko můžete koupit k různým příležitostem. Uvedeme si tři tipy na sexy podprsenku.

Tip číslo 1 – barva. S výběrem vhodné barvy podprsenky dokážete zázraky. Je jen na vás, jestli zvolíte sexy dračici nebo krajkovou romantičku. Sexy můžete být pro svého partnera i v jemných barvách a krajkách.

Tip číslo 2 – odvážnost. Zkuste trošku odvážnější střih a odhalit v podprsence o něco víc, než klasická podprsenka na běžné nošení.

Tip číslo 3 – tvar. Stejně tak jako na barvě, záleží i na tvaru podprsenky. Pokud chcete ohromit muže výrazným a plným dekoltem, zkuste push-up podprsenku, která se postará a vyzdvihne vaše přednosti.